Ürünlerimiz

Hakkımızda

1992'de kurulan firmamız, plastik(PVC) promosyon alanında üretim yapmaktadır. 1500 m2 kapalı alanı, gelişmiş makineleri, ve işi bilen personeliyle sürekli gelişmeye ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için durmaksızın çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kar için kaliteden ödün vermemek anlayışını varoluşundan beri benimsemiş ve referanslarımızdan da anlaşılacağı üzere piyasanın devlerinin güvenin kazanmıştır.

Sürekli gelişen ve malesef kirlenen dünyamızda, çevreye ve insan sağlığına olan sorumluluklarımızın bilincindeyiz ve üretimlerimizde kullandığımız malzemeleri itina ile seçmekteyiz.

Firmamızın yeni ve faydalı olana ilgisi, müşterilerimizi de kendi alanlarında farklı kılmaktadır. İlklere imza atabilmesi ve dolayısıyla sektörel gelişime olan katkısı, sektördeki diğer firmaların da takdirini toplamaktadır.

"Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz" ata sözünü doğrulayan ürün kataloğumuzu ve referanslarımızı incelemenizi öneririz. Hakkımızda ön fikir edinebilmeniz için yeterli olacağı kanaatindeyiz. Bizimle ilgili merak ettiklerinizi iletişim sayfamızdan aktarabilirsiniz.
Etiketler : Hakkımızda